Medyumlar ve Metafizik

      Yorum yok Medyumlar ve Metafizik

Gerçek ve Güvenilir Medyumlar

Büyü yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konu büyüyü kime yaptıracakları olmaktadır. Büyü yaptırmak basit bir iş değildir. Bu yüzden büyü yaptırmak isteyen kişiler mutlaka büyü ilmini gerçekten bilen, büyü ilmine uzmanlaşmış ve ihtisas yapmış olan birine yaptırmalıdırlar.

Büyü konusu araştırılırken herkesin karşısına Medyumlar nedir sorusu çıkmaktadır. Medyumlar büyü konusunda bilgi sahibi olan bu alanda kendini geliştirmiş ve yeterli donanıma sahip olmuş olan kişilerdir. Bu yüzden büyü yaptırmak ya da büyü bozdurmak isteyen kişiler mutlaka bir medyum ile iletişime geçmelidir.

Medyumlar iletişim kurulurken yaptırılmak veya bozdurulmak istenen büyü hakkında bilgi alınmalıdır. Medyumlara göre büyü yapımı kolay olabilir ancak herkes büyü yapamaz. Çünkü medyum hocalar büyülerin nasıl yapılacağını veya nasıl bozulacağını çok iyi bilen kişilerdir.

Medyum Medyumlar, Medyum Hocalar, Medyumların Özellikleri nelerdir, Medyumlar Büyü Bozabilir mi?, Medyumlar iletişim, Büyü Yaptıran Kişiler, Medyum,Medyumlar

Medyumlar Büyü Bozabilir Mi?

Büyü yaptıran kişiler veya kendisine büyü yapılanlar bu büyünün olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için yapılan büyüyü bozdurarak büyüyü yok etmelidir. Bunun için medyumların özellikleri nelerdir bu soru araştırıldığında medyumların yapılan büyüyü bozabildikleri görülmektedir. Medyumlar büyü bozabilir mi sorusunun cevabı evettir.

Medyumlar büyü yapımında nasıl uzmanlaşmışlar ise yapılan büyünün bozulması ve etkisinin yok edilmesi konusunda da uzmanlaşmışlardır. Bundan dolayı büyü bozdurulmak istendiğinde kesinlikle medyum aracılığıyla büyü bozma işlemi yapılmalıdır. Çünkü büyü ilimini bilmeyen kişilere bu işlem yaptırıldığında var olan büyünün etkisi ortadan kalkmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir