Vefk İlmi Etkileri

      Yorum yok Vefk İlmi Etkileri

KİŞİYE ÖZEL VEFKLER İÇİN İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ

Vefk lerin büyü ile karıştırılması en çok merak edilen konular arasındadır. Vefk ler elbette büyü değildir ve hatta büyü ile hiçbir alakası bulunmamaktadır. Büyüler yapılırken şeytani varlıklardan yardım alınırken vefk ler hazırlanırken ALLAH ın izni ile görevlendirilmiş hizmetlilerden yardım alınarak yapılmaktadır .bu hizmetli dediğimiz varlıklar ise elbette şeytani değil nurani varlıklardır. Yine bununla birlikte vefk ler hazırlanırken insanların en çok merak ettiği konu ise vefk günah mıdır. Elbette vefk günah değildir. ALLAH ın bize verdiği nimetlerden faydalanmak biz insanlara farz kılınmıştır.  Dikkat edilmesi gereken nokta ise vefki hazırlanacak kişinin üzerinde büyü ve muska gibi şeylerin olmamasıdır. Zaten muska yapıldığında kişinin üzerine manyetik bir enerji oluşur ve bu pasif hale getirilerek etkisiz durumda bırakılır. Vefk ler yapılırken nurani varlıklardan ve ALLAH ın hizmetlilerinden yardım alınarak yapıldığından dolayı hiçbir günahı yoktur. Merak edilen bir diğer konu ise vefk insanların kaderini değiştirir mi. Bunun cevabı elbette hayırdır. Vefk insanların kaderini değiştirmez, kaderinde zaten vefk hazırlatmak var ise kişi bunu eninde sonunda hazırlatacaktır. İnsanın kaderi asla değişmez. Kişi vefk lere inansa da inanmasa da doğru ve kurallara uygun bir şekilde yapıldığında amacı doğrultusunda hizmet edecektir. Vefk in hazırlanışı Hz. ADEM den itibaren özel ayetler isimler ve aynı zamanda okunan dualar olmuştur. Ve bu okunan dualar samimi ve içten okunduğunda mutlaka etkili olmuştur. Bu içten ve samimi duygularla okunan ve aynı zamanda yazılan vefk lerden yararlanılmıştır. Bu durum dünyaca ve özellikle Amerika bilim adamlarının dahi kabul ettiği manyetizma bizim bildiğimiz havas ilminden başka bi şey değildir.

Yapılan ve hazırlanan bu vefklerin başarıya ulaşma ihtimalleri çok yüksektir. Vefk alanı bir tür ilimdir ve her ilimde olumlu sonuç elde etmek profosyonel bir çalışma gerektirmektedir. Vefk hazırlamak çok fazla emek isteyen bir şeydir. Vefk i hazırlayan kişinin belirli bir ilim seviyesinde olması gerekmektedir. Havas ilmi dediğimiz ilim içerisinde cifr ilmini numeroloji ve aynı zamanda ebced hesabı gibi ilim dallarını da bilmesi gerekmektedir. Bunların hepsini bilen kişi zaten havas ilmini biliyor demektir.

 

 

Aşk vefki, Bağlama vefki, sevgi vefki, muhabbet verfki, aşk bağlama vefki, geri döndürme vefki, geri getirme vefki, koruma vefki,Vefk nedir,Vefk çeşitleri, Vefk kaç çeşittir, vefk nasıl etki eder, vefk nerelerde kullanılır, vefk kaç günde etki eder, en tesirli aşk vefki, en etkili aşk vefki, nazar vefki, nazar ve büyüden korunma vefki, eşi eve bağlama vefki, bağlama ve sevgi vefki,3 lü vefk, 2 li vefk,vefk ilmi, vefk, vefk yapan hoca, vefk yapan hocalar, vefk yapan medyum, vefk yapan medyumlar, kısmet vefki, evlilik vefki, şans vefki,ünlü vefk hocası, en iyi vefk hocası, ünlü vefk yazan medyum, vefk yazan hocalar,ayırma vefki, soğutma vefki, sıcaklık vefki, tesirli vefk, sıcaklık vefki, dargınları birleştiren vefk,vefk örnekleri, vefk çeşitleri, en etkili vefk, en tesirli vefkçabuk etki eden vefk, aşk tılsımı, sevgi tılsımı, muhabbet tılsımı, en etkili tılsım. sevgiliyi geri getirme vefki, vefk yapan hoca, vefk yapan hocalar, vefk yapan medyum, vefk yapan medyumlar, kısmet vefki, evlilik vefki, şans vefki,ünlü vefk hocası, en iyi vefk hocası, ünlü vefk yazan medyum, vefk yazan hocalar,ayırma vefki, soğutma vefki, sıcaklık vefki, dua vefk, vefk büyümüdür, vefk yaptıran varmı, vefk etkileri nelerdir, vefk saatleri, tılsım ve vefk örnekleri, vefk yaptırmak istiyorum, vefk yazmak, vefk nedir diyanet, medyum vefk fiyatları, vefk etkileri, vefk yapımı, vefk yaptırmak, vefk alimi, vefk muskası, vefk tablosu, kişiye özel vefk, vefk yapmak istiyorum, vefk hazırlama, vefk 40 gün sonra, vefk nasıl yapılır, vefk tılsımı nasıl yapılır, vefk nasıl hazırlanır, vefk büyüsü nasıl yapılır, vefk nedir nasıl yapılır, vefk nasıl etki eder, vefk nasıl bozulur, vefk etkisini nasıl gösterir, vefk nasıl taşınır, vefk nasıl yapılır 1 dua, vefk ilmi nasıl öğrenilir, vefk nasıl tutar, vefk nasıl çalışır, vefk nasıl yapılır video, vefk nasıl yazılır, vefki şerif duası, geri getirme vefki, vefki şerif, vefki yapmak, bağlama vefki, vefki şerif nedir, aşık etme vefki, kısmet açma vefki, büyü bozma vefki, esmaül hüsna vefki, vefki ne demek, vefki kebir, vefki bozan şeyler, vefki yapmak ne demek. Vefk Örnekleri, koruyucu vefk örnekleri, vefk tablosu, vefk nasıl yapılır,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir